14krt. Gouden sleutelhorloge, 19e eeuw, achterzijde geëmailleerd, met voorstelling van een bloemstilleven op een tafel tussen de bomen. Omlijsting met florale motieven, met wit, licht en donker blauw emaille versierd (beschadigingen). Horloge aan strikbroche, versierd met blauw emaille. Hierbij één gouden en twee onedele broches [1] Herkomst: Uit de verzameling van een Duitse collectioneur