Twee zeldzame 19e eeuwse Perzische miniatuur schilderijen op marmeren plaquettes: 1x gezicht op venetië met gondel en figuren (gesigneerd) 23x13cm. en 1x Oosterse voorstelling met kasteel in baai, processie en olifant 23x15cm. Cond.: R-G (gouaches op paneel)