Auktionsarchiv: Los-Nr. 854

854 Humboldt, A. v. u. A. Bonpland.

Nr. 128
02.05.2011 - 04.05.2011
Schätzpreis
180 €
ca. 258 $
Zuschlagspreis:
130 €
ca. 186 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 854

Nr. 128
02.05.2011 - 04.05.2011
Schätzpreis
180 €
ca. 258 $
Zuschlagspreis:
130 €
ca. 186 $

854 Humboldt, A. v. u. A. Bonpland. Verzameling van Waarneemingen omtrent de Dierkunde en de vergelijkende Ontleedkunde; gedaan in den atlanitischen Oceäan, het binnenste van het Nieuwe-Vasteland, en de Zuidzee, geduurende de Jaaren (1799-1803). Haarlem, Loosjes, 1805. Gr.-4°. VIII, 43 SS., 7 (1 kolor., 2 gef.) Kupfertaf. Hlwd. Schätzpreis: *R (180,- €) / (261,- $) Aus dem Französ. übers., enth. Het tongbeen en het strottenhoofd bij de vogels, de aapen en de krokodil (25 SS.); Eene nieuwe soort van Aapen, ontdekt aan de oostlijke schuinte der Andes (4 SS.); Ermophilus en den Astrolepus, zwee nieuwe geslagten van de orde der Apodes (13 SS.). - Die ersten drei Bll. am oberen Rnd leicht gebräunt, sehr breitrandig. Kap. u. Kanten bestoßen, die oberen Ecken schräg abgebrochen. Zuschlag: 130,- € / 189,- $ Jahr Haus Auktion Preis Einband Zustand

Auktionsarchiv: Los-Nr. 854
02.05.2011 - 04.05.2011

Auktionsarchiv: Los-Nr. 854
02.05.2011 - 04.05.2011