JAN JACOBSZ VAN DER STOFFE Leiden 1610/11-1682 Batalj Signerad och daterad 1636. Olja på pannå, 40 x 72 cm. Pannån märkt pannåmakaremblem. EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris Changes Jan Jacobsz van der STOFFE, Leiden 1610/11-1682 daterad / dated 1632