ADRIANUS JOHANNES (ARIE) ZWART (1903 IN RIJSWIJK - 1981 IN LAREN, NIEDERLANDE), GOUACHE/PAPIER, U.L. SIGNIERT ``A.J. ZWART``, BET. ``BALAFI`` (GASSE IN DER MITTAGSSONNE IN BALAFI/IBIZA), 35X46CM, GERAHMT (53X62CM)