Albert Ernest de Carrier Belleuse (1824-1887), bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e eeuw; Klassiek vrouwfiguur zittend met twee kinderen in geplooid gewaad, op groen marmeren voet. Gesigneerd Carrier op plint [1] br. 37, h. 48 cm.