Farbstich bez. "TABULA, MARCHIONATUS, BRANDENBURGICI, ET DUCATUS, POMERANIAE, qua funt Pars Septentrionalis, CIRCULI SAXONIAE SUPERIORIS, A IOH. BAPTISTA HOMANNO, Noriberg" mittig zweigeteilt, unter Glas gerahmt, mit Altersspuren. H.56cm, B.61cm