ANDERS ZORN 1860-1920 Mr. and Mrs Atherton Curtis Etsning, 1906, signerad Zorn. I. 24 x 18,4 cm LITTERATUR: Asplund 203, Hjert & Hjert 131, ZG 203, état II/II, mycket sällsynt.