ANDERS ZORN 1860-1920 Mrs. Runeberg Etsning, 1900, signerad Zorn. I. 19,5 x 13,8 cm LITTERATUR: Asplund 155, Hjert & Hjert 104, ZG 155, 2/2 état, sällsynt.