Antika böcker 7 delar
"Sweriges rikes Lands Lag", tryckt 1726. 4 band, "Svea rikes historia", bl.a. tryckt 1761, m.m. Slitage, fläckar, mindre skador, ej genomgångna.
Antika böcker 7 delar