ANTONI TAPIES född 1923 A4 Etsning, akvatint och carborundum i färger, 1985, signerad och numrerad Tapies 37/99. Editerad av Poligrafa, Barcelona. S. 75 x 75 cm Etching, aquatint and carborundum i colours, 1985, signed and numbered. In good condition. LITTERATUR: Galfetti 1016