ANTONI TAPIES född 1923 Composition Etsning, akvatint och carborundum tryckt i färger, signerad och numrerad Tapies 92/99. I. 30,5 x 56 cm S. 55,3 x 75,3 cm Etching, aquatint and carborundum in colours, signed and numbered. In good condition, unframed.