(Anvers) - Folklore : 4 plaquettes dont 3 en néerlandais, in-4° sauf un in-8°, brochés. Bewys-reden van den nieuwen opgerechten wagen tot vermeerdering van den vermaerden Antwerpschen ommegang, verbeldende het keyserlyk trouwverboden [...]. Antw., Grangé, 1766.-- [VANDER SANDE, J.].- Antwerpsche faem-baszuin van pallas [...]; aenmoedigende [...] de werkzaeme konstzugt [...]. In het uytvrogten van sneeuwe colossen. Antw., Grangé, 1772.-- Illustrissimo ac Reverendissimo domino D. Jacobo Thomae Josepho Wellens [...]. (Antv., Roveroy), [1776]. Illustré d'armoiries à pleines pages et de 12 emblèmes.-- ROSSAERT, P.F.- Ter welkomst van zyne doorlugtigste hoogweerdigheyd mynheer Cornelius Franciscus de Nelis. Antw., Carstiaenssens, [1790]. Provenance : [Jean Jadot] (sans mention ni ex-libris). Drouotlive.com Read more