Auktionsarchiv: Los-Nr. 97

Aquilin Julius Caesar (1720-1792

Aufrufpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 97

Aufrufpreis
0 €
Zuschlagspreis:

Aquilin Julius Caesar (1720-1792) Annalen des Herzogtums Steiermark von 1773. Annales ducatus Styriae, cum Adjecta Finitimarum Provinciarum Bavariae, Austriae, Carinthiae, Salisburgi, Aquilejae, &c. Historia, in quantum ea ad res Styriae Illustrandas Conducere Videtur, ex Antiquis Historiae Monumentis collecti [...]. Tomus II. Res Styriae ab Anno MCXCIL ad Annum MCCCXXX. Sub Babenbergicis Principibus, Mox Vacantis, Tandem. Sub Habspurgico-Austriancis Principibus Albertolet Friderico III. Pulchro, constitut ae Cum Duabus Dissertationibus Praeliminaribus, Ac Diplomatibus CCVL. Genealogiam Veterum Styriae. Familiarum continentibus. Graz, Widmanstetter, 1773. 920 Seiten, Nebst Index. Etwas gebräunt und stockfleckig

Auktionsarchiv: Los-Nr. 97
14.10.2015
Badisches Auktionshaus
Zum Keitelberg 12
69168 Wiesloch
info@badisches-auktionshaus.de
+49 6222 386522
+49 6222 388113

Auktionsarchiv: Los-Nr. 97
14.10.2015
Badisches Auktionshaus
Zum Keitelberg 12
69168 Wiesloch
+49 6222 386522
+49 6222 388113