Objektsbeskrivning AUGUSTUS NAZZARO USA, född 1984 Untitled (Quadrants) Signerad och daterad på baksidan 2012. Akryl på pannå, 35 x 28 cm PROVENIENS Halsey McKay Gallery, New York Privat samling, Malmö