Axel Fridell efter/after, självporträtt, 15x12.5cm, utgivet av Föreningen för grafisk konst 1940, fuktfläckar, Arne Brandtmann, akvarell, 18x25cm samt Bergholtz, etsning, 16x22cm, oramad