Auktionsarchiv: Los-Nr. 429

Baker, Het microscoop

Schätzpreis
400 €
ca. 474 $
Zuschlagspreis:
250 €
Auktionsarchiv: Los-Nr. 429

Baker, Het microscoop

Schätzpreis
400 €
ca. 474 $
Zuschlagspreis:
250 €

Baker, H. Het microscoop gemakkelyk gemaakt of Beschryving van de beste en nieuwste microscoopen ... Als mede een berigt van de verbaazende ontdekkingen gedaan met de vergrootglazen. Tweede druk. Amsterdam, Tirion, 1760. (22,5:14,5 cm). Mit 14 tlw. gefalt. Kupfertafeln u. 1 gefalt. Tabelle. 10 Bll., 300 S., 8 Bll. Hldr. d. 19. Jh. mit Rsch., berieben u. bestoßen. Blake 28; vgl. Roper 10 u. Nissen, ZBI, 202 Anm. (beide die 1. niederl. Ausg.). - Unbeschnitten. Vereinzelt leicht fleckig.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 429
27.10.2020 - 28.10.2020
Reiss & Sohn OHG
Adelheidstr. 2
61462 Königstein
reiss@reiss-sohn.de
+49 (0)6174 92720
+49 (0)6174 927249

Auktionsarchiv: Los-Nr. 429
27.10.2020 - 28.10.2020
Reiss & Sohn OHG
Adelheidstr. 2
61462 Königstein
reiss@reiss-sohn.de
+49 (0)6174 92720
+49 (0)6174 927249