Bochart, Samuel
Hierozoicon sive bipertium opus de animalibus sacrae scripturae ... de animalibus in genere & de quadrupedibus vivipars et oviparis ... de avibus, serpentibus, insectis aquaticis, et fabulosis animalibus. 2 Tle. in 1 Bd. Mit gestoch. Porträt, 1 gestoch. Titelvign. u. 4 Textholzschnitten. Frankfurt, Zunner, 1675. 33 nn. Bll., 1094 Sp., 36 nn. Bll., 2 nn. Bll., 888 Sp., 31 nn. Bll. Folio. Pgt. d. Zt. mit RTitel (etwas bestoßen).
Natural Sciences
Bochart, Samuel
Natural Sciences