Auktionsarchiv: Los-Nr. 2954

China, famille rose porseleinen cong vaas, 20e eeuw,

Auction 04.05.2022
04.05.2022
Schätzpreis
150 € - 250 €
ca. 157 $ - 263 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 2954

Auction 04.05.2022
04.05.2022
Schätzpreis
150 € - 250 €
ca. 157 $ - 263 $
Zuschlagspreis:

de vierkante vaas aan elke zijde beschilderd met een paneel met een geleerde in een landschap, op een grond van rode en vergulde bloemen op een blauwe ondergrond, met apocrief Qianlong merk (hals gerestaureerd, haarlijn) h. 20 cm Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar [1] China, famille rose porcelain cong vase, 20th century, the square vase painted on each side with a panel with a scholar, on a ground of red and gilt flowers on a blue ground, with apocryphal Qianlong mark, provenance: Dutch private collection. Condition: the neck has been restored with a related hairline rim crack of ca. 4 cm. long.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2954
04.05.2022
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2954
04.05.2022
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76