Damfickur i 14k
Emaljerad urtavla. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, boettens baksida med mindre bulor och repor. (Diameter 30mm, totalvikt 20,6g.)
Damfickur i 14k