Delft, blauw wit aardewerk vijfdelig kaststel, 18e eeuw met voorstelling van Diana met jachthonden in cartouches (alle met restauraties) [5] h. 30 en 38 cm. Herkomst: Privéverzameling uit een Amsterdams grachtenpand