Delft, polychroom aardewerk schotel, 18e eeuw, met decor in plat van rozet, de rand met cartouches (scherf gerestaureerd) [1] diam. 35 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van H.J. van der Weele (1852-1930)