Diverse makers: Lau Heiendael, Robert Terwindt, Dirk Rodenburg, H. Cornelder, Joep de Bekker, Philo Welters (20e eeuw) Sprookje, Figuren , Bomen en diverse andere voorstellingen de meeste get. grafisch werk, inkt, aquarel en andere technieken, (8), diverse afm.