Auktionsarchiv: Los-Nr. 3081

Drie diverse blauw wit borden en een Delfts aardewerk bord.

Schätzpreis
100 € - 150 €
ca. 116 $ - 174 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 3081

Schätzpreis
100 € - 150 €
ca. 116 $ - 174 $
Zuschlagspreis:

Bestaande uit een blauw wit bord met een bloemenrots, een groter bord met bloemen bij hekwerk en een scroll, een Japans bord met een floraal patroon en een Delfts bord met een bloemenrots in chinoiserie. (4) 18e eeuw. Kleine bord met haarscheurtjes en restauratie, Delftse bord met randschilfers. D resp. 22, 27,5, 22,5 en 25,5 cm.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 3081
26.10.2017
B.V. Venduehuis der Notarissen
Nobelstraat 5
2513 BC Den Haag
Niederlande
info@venduehuis.com
+31 (0)70 3658857
+31 (0)70 3462769

Auktionsarchiv: Los-Nr. 3081
26.10.2017
Nobelstraat 5
2513 BC Den Haag
Niederlande
info@venduehuis.com
+31 (0)70 3658857
+31 (0)70 3462769