Drie gestoken houten dansmaskers/ vooroudermaskers, (West) Afrika, 20e eeuw. Waarvan één met hoofdtooi voorzien van haren. Makonda, Tanzania, D.R. Congo en mogelijk Igbo, Nigeria. Afm.: H. 34 cm.