Een Chinese Cantonese vaas gedecoreerd met panelen waarin paleisscènes, op een celadon ondergrond met een decor van vlinders en bloemen, de... lees volledige titel Een Chinese Cantonese vaas gedecoreerd met panelen waarin paleisscènes, op een celadon ondergrond met een decor van vlinders en bloemen, de hals met twee drakengrepen. Met Europees verguld bronzen montuur aan de hals en op verguld bronzen voet. 19e eeuw. Sluiten Afmeting: Hoogte 62 cm.