Een Chinese fencai meiping vaas, rondom gedecoreerd met vijf draken in blauw, groen, rose en rood tussen gebladerte en lotusbloemen op een l... lees volledige titel Een Chinese fencai meiping vaas, rondom gedecoreerd met vijf draken in blauw, groen, rose en rood tussen gebladerte en lotusbloemen op een lichtbruin fond. Gemerkt met een zes karakter apocrief Qianlong zegelmerk. Eerste helft 20e eeuw. Sluiten Afmeting: Hoogte 27 cm.