Esaias Thorén
1901-1981
"Komposition med sju vaser".
Signerad E. Thorén och daterad 1954. Pannå 46 x 38 cm.
"Komposition med sju vaser".
Signed E. Thorén and dated 1954. Panel 46 x 38 cm.
Esaias Thorén
1901-1981
"Komposition med sju vaser".
"Komposition med sju vaser".