(f. 1947), Sverige
Färglitografi, 2 st, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 46/290,160/175. Motivet: 56x44cm - 58x63cm, oramade lösa blad
(f. 1947), Sverige