FERNANDEZ ARMAN 1928-2005 Doctor's Special 10 portföljer med vardera fem färglitografier, 1977, totalt 50 blad, signerade och numrerade 207/250. Tryckta av Pierre Badey, Paris för Galerie Bonnier, Geneve. S. 56 x 43 cm 10 complete portfolios with five colour lithographs each (totally 50 prints), signed and numbered. In good condition.