Frankrijk, Le Marais, rond wekker-wandklokje in Empire stijl, met wit glazen wijzerplaat, in vuurvergulde ronde kast met lauwermotief. Adres: Le Marais, Paris, 8 ancre II rubis [1] diam. 10 cm. Herkomst: Duitse particuliere collectie