Frankrijk, pendule met emaille cijferplaquettes in Louis XIV stijl, 19e eeuw, in zwart gelat en Boulle techniek kast met bronzen montering en knoppen. Adres: Leroy, Paris, uurwerk gemerkt CH Paris [1] h. 35 cm.