Friese stoelklok, 18e/19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat, verguld loden ornamenten (beschadigd.) en uitgezaagde zeemeerminnen op de wandplank. Met aanduiding van maan, datum, uren, minuten en wekker. Met drie koperen gewichten [4] h. 66 cm.