GIROLAMO GIANNI Italien 1837-1895 Boskap i bergslandskap - diptyk Signerad och daterad G. Gianni 1892. Olja på pannå, vardera 30 x 19 cm. En pannå med något otydlig signatur Diptych. Signed and dated. One panel with indistinctly signature. Oil on panel.