Goud en o.a. diamant. Lot van twee stuks; antieke rosé gouden broche met roosgeslepen diamanten en broche met parels, 19e eeuw en midden 20e eeuw, Nederland. A. Antieke broche in de vorm van een tak met bladeren met daarop roosgeslepen diamanten, gemerkt: Eikenblad (14k). B. Een broche met vijf cultivé parels, gemerkt: 585 (14k). Conditie In goede staat. Afmetingen Max. lengte 4,5 cm, max. diameter2,5 cm en totale gewicht 12 gram. Goud Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen. Vorig kavel Volgend kavel