GUSTAF FJAESTAD 1868-1948 Spår i nysnö Signerad och daterad G. Fjaestad -21. Olja på duk, 109,5 x 133 cm. PROVENIENS: Bukowski Auktioner, Internationella höstauktionen, hösten 1987, auktion 454, nr 67