Haagse Plateelbakkerij Rozenburg, schilder Sam Schellink, plateel bekervaas met gestileerd decor op kobaltblauw fond. Geen jaarteken, blindmerk W142G (bovenzijde rand met kleine restauratie) [1] h. 23 cm. Herkomst: Nederlandse particuliere nalatenschap