HERMÈS, Paris, bälte, cognacsfärgat kalvskinn, vita sömmar, tillhörande dustbag i original, stämpelmärkt HERMÈS, artisanstämplad U, inramat Z, enligt märkning storlek 75 längd 3 x 70-80 cm; smärre slitage