Hokker Chinese rozenhouten gestoken hokker met marmeren blaadje ingelegd 57,5 cm hoog, 53 cm diameter Taxatie 100 - 150 euro. Bieden Log in of maak een gratis account aan om een offline bieding te kunnen plaatsen. Kavelnr. 342