Auktionsarchiv: Los-Nr. 4515

Hollandse school, 18e eeuw

Algemene Kunst- en Antiekveiling
22.03.2016 - 05.04.2016
Schätzpreis
1.000 € - 1.500 €
ca. 1.109 $ - 1.664 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 4515

Hollandse school, 18e eeuw

22.03.2016 - 05.04.2016
Schätzpreis
1.000 € - 1.500 €
ca. 1.109 $ - 1.664 $
Zuschlagspreis:

Hollandse school, 18e eeuw Portret van stadhouder Willem V van Oranje-Nassau (1748-1806). Willem V draagt een gepoederde pruik en in zijn rechterhand houdt hij een commandostaf. Zijn blauwe uniform is afgezet met goudgalon met op de borst het wapen van de Orde van de Kouseband, de hoogste orde van de Engelse ridderorde. Het motto van de orde leest: "Honi soit qui mal y pense" (schande voor hem, die kwaad denkt). Het wapen komt terug in de vergulde schilderijlijst. [1] doek, 94 x 74 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. Zie highlights pagina

Auktionsarchiv: Los-Nr. 4515
22.03.2016 - 05.04.2016
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76

Auktionsarchiv: Los-Nr. 4515
22.03.2016 - 05.04.2016
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76