Auktionsarchiv: Los-Nr. 60

Hollandse School 20e eeuw

Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 56 $ - 113 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 60

Hollandse School 20e eeuw

Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 56 $ - 113 $
Zuschlagspreis:

Man met zwaluwen. Niet gesigneerd. De opbrengst van dit lot komt ten goede aan de begeleiding van de patiënten van de afdeling radiotherapi... lees volledige titel Man met zwaluwen. Niet gesigneerd. De opbrengst van dit lot komt ten goede aan de begeleiding van de patiënten van de afdeling radiotherapie van het Erasmus MC. Sluiten Afmeting: Paneel 105 x 160 cm.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 60
26.01.2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44

Auktionsarchiv: Los-Nr. 60
26.01.2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44