Auktionsarchiv: Los-Nr. 2073

ikoon: De Hemelstroon Russische ikoon

decemberveiling
12.12.2016
Schätzpreis
700 € - 900 €
ca. 738 $ - 948 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 2073

decemberveiling
12.12.2016
Schätzpreis
700 € - 900 €
ca. 738 $ - 948 $
Zuschlagspreis:

ikoon: De Hemelstroon Russische ikoon met voorstelling van 'De Hemelstroon', met verder afgebeeld in de hoeken de symbolen der vier evangelisten en in de rand zes heiligen waaronder Christophoros Kynokephalos, 18e eeuw, afmetingen"45 x 38 centimeter (herkomst: Jan Morsink Ikonen)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2073
12.12.2016
Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
info@vanspengen.com
+31 (0)35 6400989

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2073
12.12.2016
Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
info@vanspengen.com
+31 (0)35 6400989