ikoon: De Hemelstroon Russische ikoon met voorstelling van 'De Hemelstroon', met verder afgebeeld in de hoeken de symbolen der vier evangelisten en in de rand zes heiligen waaronder Christophoros Kynokephalos, 18e eeuw, afmetingen"45 x 38 centimeter (herkomst: Jan Morsink Ikonen)