ikoon: Geboorte van Christus Russische ikoon met voorstelling van De Geboorte van Christus, boven op de rand is de titel-tekst gedeeltelijk zichtbaar 'Rozdestvo Gospoda Is. Christa' (=de geboorte van onze Heer Jezus Christus), 18e eeuw, afmetingen: 17,5 x 14 centimeter (herkomst: Jan Morsink Ikonen)