Ina Hooft (1894-1994) Bewoner RSH 1973 - 1994 Bieslookplant, niet get. Stilleven met appels in mand, rechtsonder get. en gedateerd '85 olieverf op doek, geplakt op karton, 36x20 cm en aquarel, 21,5x32 cm Herkomst: Rosa Spier Huis, Laren. In dorso sticker: Eigendom Stichting voor en door Kunstenaars.