Ingeborg Lundin, Orrefors glasservis, Sylvia, 12st vinglas varav en med mynningsnagg H14,5cm, 12st likörglas H13,5cm, 12st sherryglas H11cm, 12st snapsglas H9,5cm, 12st whiskeyglas H6,5cm, signerade, 1:a sortering