JACQUES RAYMOND BRASCASSAT Frankrike 1804-1867 Landskap med fiskare Signerad och daterad Brascassat 1832. Olja på duk, 81 x 100 cm. Signed and dated. Oil on canvas. EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris Troligen utställd på Salongen i Paris 1833. Motivet är ett slott i département Lozère i södra Frankrike. Changes Införselmoms 12% tillkommer på klubbat belopp Import VAT 12%