JAN WIND & LÉON DELFANT Art Deco-vaas in faiënce gemerkt 'Keramis' met een polychroom decor met parkieten en bessen (D 1556 - van 1932) - hoogte : 27 cm gemonogrammeerd
Art Deco-vase in ceramic - marked and with monogram