Prachtig fijn gedecoreerde Japanse Satsuma vaas van hoge kwaliteit. Gemerkt. Vaas heeft decor met figuren in bergen en is opgewerkt met goud decor. Gelijmd. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In matige staat.