Keramik 5 delar
Vas, Höganäs. Vas, Upsala Ekeby, 1900-talets första hälft. Skål, Italien, m.m. Skålen med glasyrbortfall, en vas med lagning. (Högsta höjd 30)
Keramik 5 delar